Apie projektą

 

 

    Namas už buto kainą

 

    Vargu rasi tokią šeimą, kuri nesvajotų apie nuosavą namą. Gal ši svajonė taptų realybe, pasižvalgius į ant Kauno marių kranto besikuriantį gyvenamųjų namų kvartalą "Mariai".

Įsivaizduokite šeimos galva išdidžiai įvairuoja automobilį į savo kiemą, čia dažnai kvepėtų nupjauta žole, nosį kutentų kepsnio kvapas, būtų galima ramiai pasišnekučiuoti su kaimynu. O moteris, nors ir pavargus po dienos darbų, atgaivą rastų aplink namus puoselėdama gėlynus. Atžaloms ir senjorams taip pat netektų liūdėti ar nuobodžiauti: čia pat Kauno marios, daugybė pasivaikščiojimo takų, miškas…

    "Mariai" - tai unikalus, išskirtinis projektas, kokio dar nebuvo ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Šiuo projektu siekiama suteikti gyventojams aukštesnę gyvenimo kokybę: jaukius, erdvius, saugius namus ir kuo natūralesnę aplinką. Užburiantis marių teliūškavimas, jose boluojančios jachtų burės, netoliese dunksantys Pažaislio vienuolyno bokštai, Vieškūnų piliakalnis, Jachtklubas, namus supančio miško ramybė, šalia esančio ąžuolų parko didingumas suteikia šiam namų kompleksui ypatingą patrauklumą ir unikalumą, atgaivą sielai ir akims, įkvepia ne vieną kūrybinę minį.

    "Mariai" - pirmas Lietuvoje "vilų dvynių" ir individualių sodybų kvartalas, kur atsiskleidžia pamario krašto statinių bruožai, sumišę su sumodernintais senovinės kaimo trobos fragmentais. Unikalios architektūros, stilingos vilos ir sodybos puikiai įsilieja į natūralią aplinką. Vilos dviaukštės, 84,94 m2 ploto, pastatytos nuosavam sklype. Jas vieną nuo kitos skirs tik neaukšta tvorelė. "Vilų dvynių" stogai dvišlaičiai. Tiek stogai, tiek sienos dengti gontais (medinėmis čerpėmis) arba akmens skalūno čerpėmis. Dvi (fasadinė ir priešpriešinė) namo sienos stiklinės, suteikiančios nepaprastą laisvės pojūtį, atveriančios begalines erdves, aprėpiančias dangaus platybes, tolimus horizontus bei čia pat augančius medžius. Jos leidžia gėrėtis atslenkančio vakaro gaisais, o rytą pastebėti pirmuosius tekančios saulės spindulius.

    Projektuodami namus, architektai atsižvelgia ir įvertina natūraliai susiklosčiusius aplinkos ir kraštovaizdžio ypatumus, kliento pageidavimus, siekia maksimaliai išsaugoti nepaliestą ir nesudarkytą gamtą. Viską sujungę į vieną visumą ir pridėję statybos tradicijas bei modernaus šiuolaikiškumo gauna būsto projektą, tiktrai vertą Jūsų dėmesio ir investicijų.