top of page
AA_2023-05-05_016.jpg

mariai

apie projektą

visam gyvenimui

Nuo pirmųjų jaunos šeimos žingsnių iki orios senatvės. Visokiam gyvenimui – nuo ramaus poilsio jaukioje namų erdvėje iki aktyvių užsiėmimų miškuose ir Kauno mariose.

Visapusiškam gyvenimui – nuo lietuviškų pamario tradicijų iki skandinaviško požiūrio. Visa tai ir dar daugiau telpa vieno kūrybiškiausių architektų Lietuvoje – Gintauto Natkevičiaus ir kitų žinomų architektų sukurtame naujų namų kvartale – „Mariai“.

 

Skandinaviško dizaino prisilietimas prie pamario krašto statinių bruožų atsispindi universaliuose A+ energetinės klasės namuose. Toks gamtos natūralumas ir tvarūs namų sprendimai išsipildo strategiškai patogioje ir trokštamoje Kauno vietoje, kuri leidžia mėgautis ramia kaimynyste ir nesibaigiančia erdve saviraiškai. 

1_1_visoms_kartoms_SKANDINAVIÅ KAS_STILI
1_3 visoms kartoms_VILOS DVYNIAI.jpg

„Vilų dvynių“ kvartale rasite tik išskirtinai draugiškas aplinkai medžiagas, ilgaamžiškas technologijas, subalansuotą šviesą ir jaukumą. 

 

Jau norisi prisiliesti? Nepamirškite ir kitų pojūčių! Projekto vieta suteikia nepaprastą laisvės jausmą, įkvėptą ypatingos Lietuvos vietos. Privilegija? O galbūt prieinama harmonija, kai ryte gali lėtai mėgautis kavos puodeliu žvelgdamas į Kauno marias, regioninį parką, Vieškūnų piliakalnį.

 

Projektuodami „Marių“ namus, G. Natkevičius ir kiti žinomi architektai atsižvelgė ir įvertino natūraliai susiklosčiusius aplinkos ir kraštovaizdžio ypatumus, kliento pageidavimus, siekė organiškai išsaugoti nepaliestą ir nesudarkytą gamtą. Viską sujungę į visumą ir pridėję ilgamečių statybų tradicijų bei šiuolaikiškumo balansą gauname būsto projektą, kuris daug ką gali nustebinti – kaip to nepastebėjome anksčiau?

 

Prisijunkite prie išskirtinės bendruomenės ir mėgaukitės išgryninta gyvenimo kokybe ateities kvartale. Suspėk tapti jo dalimi! Visam gyvenimui. Visaverčiam gyvenimui.

bottom of page