top of page

visoms kryptims

susisiekimas

4_6 visiems pojuciams.jpg

automobiliai

Kažkada Palemonas stereotipiškai buvo laikytas sunkiai pasiekiamu Kauno „užkampiu“, tačiau klojantis naujiems keliams, moderniems tuneliams ši lokacija tampa vis patrauklesnė žvelgiant į miesto ateitį. Laikinosios sostinės centras ir keliai, vedantys į kitus miestus – pasiekiami akimirksniu. Mokykla – 2,4 km, darželis – 1,8 km.

motociklai

Mažas automobilių srautas ir vaizdingi keliai, apsupti žalių miškų, vilioja užmiršti visus rūpesčius ir leistis į laisvės kupiną kelionę motociklu. Ar tu pasiruošęs nuotykiui?

4_3 visiems pojuciams.jpg
4_5 visiems pojuciams.jpg

viešasis transportas

Už 200 m esanti apšviesta, moderni stotelė ir 39-asis Kauno miesto maršrutas centrą leidžia pasiekti vos per pusvalandį. Pro „Marius“ taip pat kursuoja19-asis ir 17-asis autobusai. Palemonui tampant ateities rajonu, miesto savivaldybė vis labiau atkreipia dėmesį į augantį transporto poreikį šioje Kauno dalyje.

kitos priemonės

Palankus atstumas kelionėms dviračiu ar el. paspirtuku nutiestais dviračių ir pėsčiųjų takais bei protingoms „Bolt“ ir kitų pavežėjų kainoms. Lengvai pasiekiami „CityBee“ automobiliai suteikia laisvę planuotoms ir neplanuotoms kelionėms visomis kryptymis.

4_2 visiems pojuciams.jpg
bottom of page